Szakgimnázium

 

Szakgimnáziumi képzések

Szakközépiskola

 

Szakközépiskolai képzések

Érettségi után

 

Érettségi utáni szakképzés

Szakközépiskola után

Felnőttoktatás

 

Beiskolázás

2018 - 2019

Rendészeti képzésre jelentkezők felvételi beosztása

Jelenlegi hely

Rendészeti képzésre jelentkezők (7800 közszolgálati ügyintéző, 7810 rendészeti őr) fizikai-erőnléti felmérés beosztása

Az erőnléti felmérés követelményei: kötélmászás, ütemezett 20 méteres ingafutás, hanyattfekvésből felülés hajlított   térdekkel, fekvőtámasz,  gurulóátfordulás előre, hátra.

A TOVÁBB gombra kattintva megtekintheti a beosztást!

Kérjük a tanulók pontos megjelenését!
Tornafelszerelést és személyi vagy diákigazolványt mindenki hozzon magával!
(Aki nem szerepel az alábbi névsorban a 76/480-744 telefonszámon, a Tanuló nyilvántartásnál érdeklődjön!)

2017. február 21. kedd   13.40

   
Ambrus László KT Bem József Általános Iskola
Bakró Milán Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Boda Milán Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Bogdanová Lucia Hernád - Pusztavacs Általános Iskola
Bokor József Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Bósza Ibolya Huszka Hermina Általános Iskola
Buri Gergely László Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Cseh Vivien Fanni Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Csikós Alex Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Csott Melinda Cserkeszőlői Petőfi Sándor Általános Iskola
Debreczeni Gergő KT Bem József Általános Iskola
Deli Dávid Ferenc KT Bem József Általános Iskola
Dos Reis Teixeira Edmilson Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Duráncsik Gyula Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Együd Róbert Tamás Hernád - Pusztavacs Általános Iskola
Faragó Dávid Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Farkas Dávid Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Ferencz Panna Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Flick Vivien Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gál Alexandra Viktória Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gáll Zsolt Richárd Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Garzó Alexandra Regina Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gavrilas Vanda Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Gucsi Zoltán Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Gulyás Milán Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Györe Boglárka Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Gyurik László István Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Gyuris Ádám Pál Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Halasi Barbara Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Haskó Valéria Anita Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Holló Richárd Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Horváth Máté KT Bem József Általános Iskola
Horváth Tamara Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Huszár Dominik Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Iványi Bernadett Lenke Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kacur Máté Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Kacsó Kitti Beatrix Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kállai Lajos Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kémeri Dániel Ottó Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kisgergely Richárd Márkó Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kiss Brigitta Julianna Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kiss Jázmin Bernadett KT Bem József Általános Iskola
Kolompár István Csurgay Franciska Általános Iskola
Kovács Angelica Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Kovács Szabina Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Kovács Zalán Rajmund KT Bem József Általános Iskola
Ladányi Richárd Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Lakatos Zoltán Huszka Hermina Általános Iskola
Liska Bálint II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Madi Zsolt Rómeó Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Marosi Benedek Helvécia-Ballószög Általános Iskola
Mátyás Antal Máté KT Bem József Általános Iskola
Molnár Kamilla Huszka Hermina Általános Iskola
Nagy Melánia KT Bem József Általános Iskola
Nagy Nikolett Jakabszállás-Fülöpjakab Általános Iskola
Oláh Klaudia Bianka Jakabszállás-Fülöpjakab Általános Iskola
Pál Máté Ferenc Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pályi Anett Györgyi Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Papp Martin Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola
Pászti Csaba Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Pataki Vanessza Angelika Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Rácz Dániel Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Simon Martin Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sipos Márk Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Skrapits Alexandra Cintia Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Martin Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Szeleczki Sándor Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szentiványi Csaba Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Szőgyi Kevin Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Sztojka József Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Tanács Liliána Jakabszállás-Fülöpjakab Általános Iskola
Varga Beáta Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Varga Pál Dominik KT Bem József Általános Iskola
Virág Adrienn Rebeka Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Vizer Ferenc Huszka Hermina Általános Iskola
Zagyi Attila Arany János Református Általános Iskola és Óvoda
Zentai Ádám Márk Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
   
   

2017. február 23.  csütörtök   13.40

   
Ács Levente Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Ajtai Virág Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Balázs Laura Kunadacs-Ladánybene Általános Iskola
Balogh Brendon Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Berente Botond Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bognár Szabolcs Mihály Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Bori Milán Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bujdosó Zsolt Bendegúz Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Dencsik Erika Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Dinók Alex Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dobák Dominik Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dobos Zsolt Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dóka Ariel Márk Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Egri Richárd Várkonyi István Általános Iskola
Farkas Szilveszter Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Gáspár Patrik Kunadacs-Ladánybene Általános Iskola
Herczeg Jázmin Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Herédi-Szabó Dominik Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
Hollósi Vanda Bettina Várkonyi István Általános Iskola
Horváth Bence István Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Horváth Tamás Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola
Hupka Tamás Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Huszár Henrik Péter Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Huszár Mihály Tamás Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Iriciuc Constantin Alexandru Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kalicz Márk Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kanyik Viktor Kunpeszéri Általános Iskola
Katona Csilla Dzsenifer Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Kazi Brigitta Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kis Barbara Noémi Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kiss Rajmond Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kocsis Dénes Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Kocsis Szabolcs Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Kocsis Veronika Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Kósa Evelin Gabriella Várkonyi István Általános Iskola
Kovács Evelin Nagykőrösi Kossuth Lajos Általános Iskola
Krafcsek Márk Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kürtösi Kevin Krisztián Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Lázár Izabella Laura Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Lódi Tamás Törteli Szent István Király Általános Iskola
Marton Krisztián Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Milák Alexandra Erzsébet Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Milák Klaudia Dzsenifer Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Miski Boglárka Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Neves-Costa Szilveszter János Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Pataki János Dániel Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Pergel István Solti Vécsey Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pintér Bartos Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Polgár Anita Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Puczi Alex Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Pusztai Petra Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Pusztai Szabolcs Dominik Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Pusztai Violetta Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Seres Kálmán Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Simon Dávid Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Soós Szabina Ildikó Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
Szabó Attila Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
Szabó Fanni Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Milán Dávid Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
Szabó Ronald János Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szelei Tamás István Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Szenáky Zoltán Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szlávik Regina Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tarjányi Máté István Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Tary Gyula Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
Tóth Emília Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Tóth Norbert Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tóth Rita Kunadacs-Ladánybene Általános Iskola
Trecskó Amanda Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Varga Dániel Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Vechter Kitti Bettina Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Vér Kata Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Vilcsák Vivien Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Vörös Erik Gábor Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Vörös Veronika Szentkirályi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zrínyi Vivien Vanessza Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zsíros József Ferenc Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Fontos fogalmak a sikeres pályaválasztáshoz

Ha nem tudsz eligazodni a pályaválasztás útvesztőjében, csak kattints erre a képre ... 

Mi segítünk!

Mi mondtuk - Rólunk mondták...

"Életem egyik legjobb döntése volt, hogy ide jöttem. és azóta sem bántam meg egyetlen pillanatát a nyilvánvaló nehézségek ellenére. Köszönöm, hogy itt lehetek!"
"Én büszke vagyok, hogy azt csinálhatom amit szeretek, amit azt hiszem mindig is csinálni akartam. Büszke vagyok, hogy Gáspár-os voltam és vagyok. Igen itt kezdtük sokan és ide is érkeztünk vissza."

Mottó

"Őrizd meg, kedves fiam, jó erkölcsödet, óvatos légy barátaid megválasztásában, a rossz társaságot és a henyeséget kerüld. Légy hű munkaadódhoz, az Isten fog segíteni törekvéseidben."

(Gáspár András édesapjának intelmei fiához)

 

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

 

 

Facebook

Elérhetőség

Kecskeméti Szakképzési Centrum
Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

6000 Kecskemét,
Hunyadi tér 2.

Tel.: (+36) 76 480 744
Fax: (+36) 76 487 928

Email: gaspar@kecskemetiszc.hu

OM kód: 203041/ 012108

Térkép