Szakgimnázium

Szakgimnáziumi képzések

Szakközépiskola

Szakközépiskolai képzések

Érettségi után

Érettségi utáni szakképzés

Szakiskola után

Felnőttoktatás

Beiskolázás

2018 - 2019

Gépjármű mechatronikus és járműkarosszéria előkészítő, felületbevonó szakmákra jelentkezők pályaalkalmassági felmérése - ÚJ IDŐPONT!

Jelenlegi hely

A Gépjármű mechatronikus, Járműkarosszéria előkészítő, felületbevonó szakmákra jelentkezők pályaalkalmassági felmérésének időpontja megváltozott!

Az új időpont: 2017. február 21-22-én 13.00 órától

Szakközépiskolai pályaalkalmassági beszélgetés beosztása Gépjármű mechatronikus (kód: 7110) és Járműkarosszéria előkészítő, felületbevonó (kód: 7120) szakmákban.

A TOVÁBB gombra kattintva megtekintheti a beosztást!

Kérjük a tanulók pontos megjelenését!

Személyi vagy diákigazolványát és az általános iskolai ellenőrző könyvét mindenki hozza magával!

(Aki nem szerepel az alábbi névsorban vagy a meghallgatás időpontja ütközik más iskolában tartott felvételivel, a 76/480-744 telefonszámon, a Tanuló nyilvántartásnál érdeklődjön! )

2017. február 21-én,  kedden 13.00 órától

  Név Iskola
13.00 Együd Norbert József Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Gyurik László István Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Halasi Ferenc Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Héjas Árpád Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Kurdics Dávid Milán Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
13.30 Mészáros Patrik Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Vetró Tibor Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
  Botos Tamás Dániel Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
  Nagy Bence Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
  Surányi Martin Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
 14.00 Asztalos Bálint Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Asztalos Csaba Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Bodor Gergő Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Bruder Brúnó Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Király Ákos Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
14.30 Kürtösi Sándor Zoltán Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Németh Zoltán Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Sándor Bence Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
  Antal Viktor Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Híz Dániel Márk Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
15.00 Kis Zoltán Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Csonka László Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
  Puczi Alex Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
  Pusztai Szabolcs Dominik Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
  Szelei Tamás István Pallasz Athéné Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
 15.30 Halász Zsolt Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
  Kasza Ákos István Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
  Pataki János Dániel Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
  Kristóf Péter Patrik Helvécia-Ballószög Általános Iskola
  Nagy Adrienn Helvécia-Ballószög Általános Iskola
16.00 Varga Dávid Helvécia-Ballószög Általános Iskola
  Halmi Ronaldó Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Nyeső Bence Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Szűcs Máté Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
  Bognár Pál Patrik Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
16.30 Huszár Henrik Péter Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Szellő Roland Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Szőke György Ferenc Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
  Tallósi Barnabás Nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskola
  Fehér Erik Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
17.00 Forgó Márk István Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Lengyel Szabolcs Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Nagy Imre Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Sipos István Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
  Siroki Richárd Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola

2017. február 22-én, szerdán   13.00 órától

  Név Iskola
13.00 Bakó Pál Mecsekaljai Általános Iskola
  Varga Balázs Mecsekaljai Általános Iskola
  Lőczi József Magyarok Nagyasszonya Katolikus Általános Iskola
  Vincze Richárd Középkerti Általános Iskola
  Stumphauzer Dávid Rácalmási Jankovich Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
13.30 Busa Vajk Róbert Rémi Általános Iskola
  Tóth Norbert Újlengyeli Általános Iskola 
  Majláth Martin Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
  Tóth Máté Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Általános Iskola
  Bencsik József Patrick Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
 14.00 Kovács Ádám András Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
  Váczi Márk Erik Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
  Kisfaludi Alexandru Csemői Ladányi Mihály Általános Iskola
  Dobos Bence Csurgay Franciska Általános Iskola
  Gyovai Kevin Tibor Csurgay Franciska Általános Iskola
14.30 Nagy Dávid Dunaföldvári-Bölcskei-Madocsai Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
  Szőke Zoltán Ferenc Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
  Gulyás Ádám Fabriczius József Általános Iskola
  Gulyás Martin László KT Bem József Általános Iskola
  Horváth Máté KT Bem József Általános Iskola
15.00 Péter István KT Bem József Általános Iskola
  Tóth Zsombor KT Bem József Általános Iskola
  Légrády Axel Kunadacs-Ladánybene Általános Iskola
  Ubornyák Krisztián Tamás Huszka Hermina Általános Iskola
  Huszár Mihály Tamás Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
 15.30 Tarjányi Máté István Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
  Sáfrány Tamás Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
  Károly Márk János Várkonyi István Általános Iskola
  Klemenc Gergő Várkonyi István Általános Iskola
  Czira Gergő Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
16.00 Káldi-Hajagos Dániel Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Csongrádi Attila Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Fórizs István Károly Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Jakab Erik Sándor Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
  Kósa Ádám Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
16.30 Baranyi Csaba Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola
  Németh Tibor Olivér Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola
  Baranyi Sándor Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
  Bolyki András Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
  Rubos Martin Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
17.00 Sebestyén Nándor Márk Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
  Bori Milán Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

Mi mondtuk - Rólunk mondták...

"Életem egyik legjobb döntése volt, hogy ide jöttem. és azóta sem bántam meg egyetlen pillanatát a nyilvánvaló nehézségek ellenére. Köszönöm, hogy itt lehetek!"
"Én büszke vagyok, hogy azt csinálhatom amit szeretek, amit azt hiszem mindig is csinálni akartam. Büszke vagyok, hogy Gáspár-os voltam és vagyok. Igen itt kezdtük sokan és ide is érkeztünk vissza."

Mottó

"Őrizd meg, kedves fiam, jó erkölcsödet, óvatos légy barátaid megválasztásában, a rossz társaságot és a henyeséget kerüld. Légy hű munkaadódhoz, az Isten fog segíteni törekvéseidben."

(Gáspár András édesapjának intelmei fiához)

 

Akkreditált Kiváló Tehetségpont

 

 

Elérhetőség

Kecskeméti Szakképzési Centrum
Gáspár András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

6000 Kecskemét,
Hunyadi tér 2.

Tel.: (+36) 76 480 744
Fax: (+36) 76 487 928

Email: gaspar@kecskemetiszc.hu

OM kód: 203041/ 012108

Térkép